zobacz • zrozum • zastosuj

Program Partnerski

Dziękujemy za zainteresowanie programem partnerskim Pigułek Wiedzy.

Jeśli działasz już w jakimś programie partnerskim, to wiesz doskonale, że najwięcej zarobić można na produktach, które są po prostu dobre i idealnie trafiają w oczekiwania odbiorców. Idea Pigułek Wiedzy powstała właśnie na bazie oczekiwań ludzi, którzy chcą się rozwijać i szukają sposobu na to, aby robić to maksymalnie efektywnie.

Wiedza w pigułce, podawana przez ekspertów. Odpowiedzi na istotne pytania, których ludzie szukają w Internecie. W nowoczesnej formie wideo dostępnej z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu.

Każda idea potrzebuje jednak ludzi, którzy będą ją propagować. Ludzi, którzy w nią wierzą i czują, że "to jest to!". Możliwe, że jeszcze nie jesteś w 100% pewien, ale czujesz, że "coś w tym jest". To znaczy, że jesteś w dobrym miejscu.

Dlaczego warto?

To jest bowiem ten okres, w którym o Pigułkach Wiedzy dopiero będzie robić się głośno. To właśnie teraz najważniejsze jest rozpropagowanie idei i promowanie jej wśród ludzi.

Jesteśmy już po wstępnych rozmowach z telewizją i jest naprawdę duży potencjał, aby wypłynąć z tą ideą na szerokie wody. Od Ciebie tylko zależy czy się przyłączysz do nas czynnie, czy będziesz raczej tylko odbiorcą, który będzie korzystał na gotowych receptach, jakie przygotujemy w postaci Pigułek Wiedzy.

Osobom, które w tym kluczowym dla tego projektu momencie przyłączą się, będą promować Pigułki Wiedzy i całą ideę, damy możliwość zarobienia aż 25% prowizji od sprzedaży Pigułek Wiedzy.

Jak zacząć już dzisiaj?

Wystarczy, że wejdziesz tutaj i zarejestrujesz się (lub zalogujesz, jeśli jesteś już Partnerem) do Złotego Programu Partnerskiego, który obsługuje promocję Pigułek Wiedzy.

Po zalogowaniu przejdź do sekcji PRODUKTY, gdzie znajdziesz zakładkę PIGUŁKI WIEDZY. Tam będziemy umieszczać szczegółowe informacje i wskazówki jak promować Pigułki Wiedzy, zamieszczać materiały promocyjne do wykorzystania.

Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz Chłodnicki
Założyciel PigulkiWiedzy.tv

Podoba Ci się ta idea?

Podoba Ci się ta idea? Zalajkuj :-)

Aby być na bieżąco, i kliknij

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.