zobacz • zrozum • zastosuj

Czym są Pigułki Wiedzy?

Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania skondensowanej wiedzy w niewielkich dawkach.

Wejdź tutaj i obejrzyj fragmenty gotowych już Pigułek Wiedzy, aby przekonać się, czy ten sposób przekazywania wiedzy to coś co Ci odpowiada

Ilość treści, jakimi jesteśmy zasypywani ze wszystkich stron sprawia, iż nie mamy czasu, by skupić się na jednej z nich przez dłuższy czas.

Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie odbiorcy praktycznych rozwiązań konkretnych problemów, bez konieczności zagłębiania się w otoczkę teoretyczną.

Pigułki Wiedzy maksymalnie ułatwiają drogę do rozwoju osobistego i zawodowego. Stanowią receptę na nieustanne zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie.

Wiedza przekazywana jest w postaci nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów w danej dziedzinie. Wypowiedź specjalisty zawiera najistotniejsze aspekty poruszanego tematu, do których można wielokrotnie powracać, bez konieczności przedzierania się przez mniej ważne fragmenty.

15 minut, to optymalny czas w trakcie którego jesteśmy w stanie skupić się na przekazywanej nam wiedzy. Kluczem jest odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i jednocześnie nie został przytłoczony zbyt dużą ilością informacji.

Podoba Ci się ta idea?

Podoba Ci się ta idea? Zalajkuj :-)

Aby być na bieżąco, i kliknij

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.